Langai IDEAL 7000 individualiems namams

Tobula harmonija.
Nauja sistema 7000 – tai daugiakamerinė konstrukcija, montuojama 85 mm profilių gyliu ir galimybe stiklinti iki 51 mm pločio stiklo paketais.

IDEAL 7000 sistema skirta energiją tausojančioms statyboms. 85 mm montavimo gylis ir užtikrina išskirtines lango šilumos izoliacijos savybes. Tyrimų metu sistema pasiekė profilių šilumos laidumo koeficientą Uf = 1,1 W/m2K, o tai kartu su galimybe naudoti platesnius ir šiltesnius iki 51 mm storio stiklo paketus yra labai patrauklus pasiūlymas.

Sistema leidžia laisvai jungti rėmus su kitų serijų 85 mm gylio profiliais. Tai sistema su išoriniu sandarinimu, kuris leidžia pasiūlyti energiją tausojančius sprendimus taip pat ir nevarstomoms konstrukcijoms be būtinumo naudoti adapterius. Didelė kamera su patikimais plieno sutvirtinimais – tai rėmo stabilumo garantija.

Platus dekoratyvinių plėvelių pasirinkimas ir aliuminio gaubtelių sistema leidžia gauti praktiškai bet kokį pageidaujamą lango spalvinį variantą.

Sėkmę lemianti naujovė – Ideal 7000 „powerdur inside“

Metalinės langų profilių armuotės dėl didelio šilumos laidumo sukuria šilumos tiltus, todėl pablogėja termoizoliacinės savybės. Taikant naujovišką PVC profilių koekstruzijos technologiją „powerdur inside“ naudojami specialūs termoplastiniai įdėklai, sutvirtinti stiklo pluoštu Ultradur® High Speed, sukurtu bendradarbiaujant su firma BASF. Šie įdėklai sėkmingai pakeičia plieną, naudojamą įprastuose langų rėmuose iš PVC, užtikrindami kur kas geresnes termoizoliacines savybes esant toms pačioms mechaninėms langų savybėms.
Atsisakius plieninių armuočių serijos Ideal 7000 „powerdur inside“ profilių rėmuose buvo sumažinti šilumos tiltai, o pasiektas šios serijos rėmų šilumos laidumo koeficientas yra Uf=1,0W/m2K, tai labai geras rezultatas iš išorės sandarinamai sistemai. powerdur_insideKartu profilių konstrukcija suteikia galimybę toliau mažinti profilių fasoninių detalių šilumos laidumą naudojant pasirenkamus užpildus iš termoizoliacinių medžiagų, kuriomis užpildomos kai kurių vidinių kamerų ertmės.